Uygulama; İşletmenin Uygulama içine dâhil ettiği bilgilendirici gereçler, müşteri üyelik kulübü teklifleri, Müşteri Sadakat Özellikleri, sosyal yayın, özel etkinlikler, indirimler ve promosyonlar vb. çeşitli özellik ve içerik aracılığıyla İşletme ile etkileşim içerisinde olmanızı sağlar.

Genel Kulüp Kampanyaları

İŞLETME TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BELİRLİ AVANTAJLARIN KAYITLI KULÜP ÜYELERİ VEYA BELİRLİ ÜYE GRUPLARI İÇİN GEÇERLİ OLMASINA KARAR VEREBİLİR. AVANTAJ ELDE ETMEK İÇİN, KENDİNİZİ İŞLETMEYE AKTİF BİR ŞEKİLDE KAYITLI BİR ÜYE OLARAK TANITMANIZ VE KİMLİK BİLGİLERİNİZİ (ÖRNEĞİN İSİM VEYA TELEFON NUMARASI) VERMENİZ GEREKEBİLİR. KENDİNİZİ İŞLETMEYE AKTİF OLARAK TANITMADIĞINIZ DURUMLARDA, HAKKINIZ OLAN AVANTAJI ALAMAYABİLİRSİNİZ.

İşbu Şartlara tabi olarak, Uygulamayı sahip olduğunuz veya kontrolünüzde olan tek bir cihaza (mobil cihaz vb.) indirmeniz, yüklemeniz ve yalnızca özel, kişisel ve ticari olmayan şekilde kullanmanız için size sınırlı, iptal edilebilir, münhasır olmayan, kişisel, alt lisans verilemez, devrolunamaz ve aktarılamaz bir lisans vermekteyiz.
Yerel yargı alanına göre reşit değilseniz bu Uygulamayı kullanamazsınız. Hiçbir durumda, 13 yaşın altındaki bir kimse bu Uygulamayı kullanamaz. Uygulamanın 13 yaşın altındaki çocuklara uygun olmadığını unutmayın.

IOS UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ANDROID UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ